Maumaz (maumaz) wrote,
Maumaz
maumaz

Tarpusavio reklamos savaitė

Rokiškis ir toliau siautėja. Na, tebūnie :)

Iš principo, reklamuočiau visą savo friendjuostę, tiesa, šiuo metu joje atsirado daugoka srauto rusų kalba, nes pastarieji itin aktyvūs. Bet jeigu jau tiksliau:

Iš klasikos:
http://vklase.livejournal.com - Aurelijaus Katkevičiaus tinklaraštis, taip pat jis - Mokytojas, Redaktorius, Renesanso asmenybė ir šiaip geras žmogus :)
http://ryst1966.livejournal.com - žurnalistas Rytas Staselis. Ir, tiesą sakant, ne šiaip žurnalistas, o turbūt vienas įžvalgiausių Lietuvos žurnalistų. Juolab - labai gerai rašantis, kai neskuba ir nedaro korektūros klaidų :D
http://gedas.livejournal.com - istorikas, publicistas ir rašytojas Gediminas Kulikauskas, atnešantis istorijai gyvybę.

Iš visur apie viską:

http://www.ltsr.lt - nelabai dažnai pildomas, bet paprastai vertingais įrašais, griežtai subjektyvus, bet labai įdomus tinklaraštis.
http://www.grumlinas.lt - vienas iš tų bepročių sriautingo domkrato blogerių, kuris rašo apie viską. Ir nežiūrint to, kad kokia 1/3 medžiagos dažnai kiek erzina, galima rasti labai daug ką įdomaus. Pagaliau, gi senas citroenininkas!
http://rokiskis.popo.lt - visiška bloginimo klinika, visų dalykų ekspertas, žinantis, kodėl sukasi Žemė aplink Saulę ir kaip tai susiję su vėžio dažnumu šiuolaikiniame gyvenime ir ar dėl to kaltas Kubilius. Vėlgi, skaitant reikia apsišarvuoti kantrybe ir, jeigu nori vertinti rimtai, domėtis pačiam. Arba tiesiog skaitinėti.
http://anaiptol.livejournal.com - nežinau, kiek šiame tinklaraštyje įrašų uždarytų (kitaip tariant, reikia tapti draugu), bet atvirieji dažnai labai gražūs, su nuotraukomis ir apie gamtą. Smagu pasivaikščioti kartu :)
http://versmes.livejournal.com - kompiuterinio žaidimų meno knebinėtojas, gan netikėtas požiūris, kantrybės reikia, nes daug youtube'o.
http://uzkalnis.popo.lt - iš esmės tai reklama "po blatu", kai blatininkui jos net nereikia. Užkalnis gali nervinti, ir dažnai tai daro, bet šiaip yra talentingas ir pastabus žmogus.
http://racas.lt - Artūro Račo megablogas (ne tiek dėl turinio, kiek dėl batalijų komentaruose). Labai smagu palyginti 3 žurnalistus: Aurelijų Katkevičių, Andrių Užkalnį ir Artūrą Račą. Paletė tokia, kad raibsta akys.
http://rita_vaiva.livejournal.com - labai aštraus liežuvio moteriškė. Nors rašo rusiškai, lietuviškai supranta puikiai. Ir šiaip, žmogus dirbantis tokį darbą, už kurį galima tik gerbti.
http://konstanta-42.livejournal.com - vienas iš retų mokslo populiarinimo blogų. Vien jau dėl to autoriui didžiausia pagarba!
http://maliboo.livejournal.com - deja, žavusis "minčių ekspresas" pastaruoju metu kiek apmiręs, bet vis tiek vertas dėmesio.
http://dg.lapas.info - Donato Glodenio puslapiai. Man labiausiai įdomūs, kad rimtai nagrinėja Lietuvos partizanų klausimus.
http://sig_tyr.livejournal.com - spėju, kad nesutartume su šiuo žmogum dėl pažiūrų, bet tinklaraščio turinys labai įdomus (istorija, simboliai, heraldika)
http://talamore_j.livejournal.com - be galo gražios gamtos nuotraukos. Retos, bet užtat dar vertingesnės!


Kaip matote, turbūt nieko naujo nepasakiau. Reikės atskiro puslapio angliškiems ir rusiškiems. Bet... kol kas tingiu. Tad - atsiprašau.

Ir - taip - esu beviltiškai prisirišęs prie LJ, kadangi draugjuostė yra be galo patogus dalykas, o prie visokių googlereaderių taip ir nepriprantu :(
Tags: blogorama, tinklaraščiai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments