?

Log in

No account? Create an account
Aplink akivarus [entries|archive|friends|userinfo]
Maumaz

[ website | Akivaras ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Kaip mes Naujuosius šventėm [Jan. 1st, 2009|05:12 pm]
Maumaz
[Tags|]

Šie Naujieji buvo ypatingi - mes buvome _vieni_. Po turbūt penkerių metų pertraukos, mes kažką veikėme _patys_sau_ ir netgi išėjome į miestą! Bet pirmiausia labai skaniai pavakarieniavome pas tėvukus prie žvakių ir "Triumfo arkos", o paskui, palikę ratus Antakalnio netoli Vileišio rūmų, patraukėme žiūrėti, kas gi dėsis.

Pirmoji atrakcija - Hoffman_Spragtukas@ (ar kažkaip). Labai patiko. Stebėjom nuo Neries terasos iš kito kranto - sakyčiau, renginys įrodė, kad Sporto rūmai verti gyvuoti kaip kultūrinis paveldas. Buvo įdomu ir techniškai (kelių aukštų scena už rūmų fasado, ekranai, projekcijos ant stogo dalies), patiko ir modernus Čaikovskio persemplavimas (nors Svaro intarpai nebuvo kažkas labai tokio), tik labai, labai prajuokino libretas: "Meilė padaro stebuklus, Žemę apverčia tris kartus". Galbūt dėl to, kai pristatinėjo kūrinio autorius, libretisto nepaminėjo. Nes per ausį jam už tokius rimus ir nerimus. Leidžiant į dangų fejerverkus skaičiavau, kiek čia pilnų automobilių bakų sproginėja. O viena sutikta mergina papasakojo(mat ėmiau garsiai svajoti, kad norėčiau garso takelio), kad šis spektaklis prieš dvejus metus buvo pastatytas "Siemense" kaip "Omnitel" dovana klientams, todėl įrašą surasti nebus labai lengva, jis stipriai saugomas. Bet jeigu kas nors ką nors žinote - aš atviras pasiūlymams ;) Taigi, ši Spragtuko versija nusipelno labai riebaus pliuso.

Ką daryti su Gerto Hoffo 4 milijonais? (Taip, juk daugelis ėjo dėl to, kad ten sukišta TIEK PINIGŲ! Kas gi iš jų bus?) Ne, į Katedros aikštę (KA) nėjome - snegole nemėgsta spūsčių, man irgi patinka grynas oras, todėl su draugais palypėjome ant Bekešo kalno. Lypėtojų ten buvo daug - apstotas visas kalnas, vos nenuspyriau kažkieno šampano (netyčia, bet...) Atėjo, aišku, ir pacukų nešinų savo fejerverkais - ką čia Gertas Hoffas, mes ščias prilygsim! Žaviuosi Sauliaus (toks mūsų draugas) drąsa - priėjo, pakalbėjo, nuvijo į šoną. Ėmėme laukti stebuklo (už 4 mln. gi!) Tolumoje katedra matėsi gana neblogai. Pradėjo kažkas mirgėti, švieselės, spinduliai per debesiukus. Ba-bach! Pirmas fejerverkas. Ba-bach! Antras, trečias. Kalnas nuošia džiaugsmingais ūūūū-oooo-ėėė! Ba-bach kažkur iš pašlaitės, kur nuvyti pacukai. Ba-bach iš gretimų kalvų! Antys tik šiur-šiur iš Vilnelės velnias žino kur, panika paukšteliams. O KA mirga marga, ten blykst-šian blykst, bet taip nieko ypatingo, ar su žiūronais, ar be jų. Tad viskas, kas tikrai matėsi - tai fejerverkai, kol jie nepaskęsdavo dūmų debesyse. Muzikos - nesigirdėjo, šviesų, kurios turėjo matytis už 50 km žaismės taip pat beveik nesimatė. Ir vis dėlto - buvo gražu. Bet ne 4 milijonai gi! Pažymėdami naujus metus visa 7 žmonių kompanija perlaužėme 2 Jagdstolz (toksai žolelių likeris vokiškas) butelius, 20 ml talpos ;) Buvo pats tas ir, žinokit, visiškai užteko! Po to, kai pasižiūrėjau renginio transliaciją (internetu) supratau, kad turbūt vienintelė vieta kur viskas turėjo matytis puikiai, tai buvo VRM stogas. Na, ir gal Gedimino prospekto stogai. Tokia jau viešų erdvių renginių tikrovė. Tad vaizdui per TV dedu pliusą, vaizdui nuo Bekešo lieku susilaikęs.

Nusileidę nuo Bekešo ant Vilnelės tilto sutraukėme porą sutartinių. Iš pradžių prisistatė vienas jaunuolis, norėjęs parduoti šampano butelį už 1 centą vietoj kočėlo, vazos ir dar kažko. Sunkiai, kaip įkyrią rudens musę, bet nubaidėm. O kai uždainavom - prisistatė kita kompanija klausyti ir padėti su vokaliniu "beatu", bet atlaikė tik vieną sutartinę ir palinkėję gerų metų pasišalino. O tada - dar nuėjom iki KA, pažiūrėti, kas ten liko, tada - dar pas draugą pasveikinti, padainuoti dainų (žmonės, nedėkit ant klasikinės gitaros metalinių stygų, nedėkit, skauda!) Grįžome nuo centro iki Antakalnio pėstute pro kiek apšnerkštą, bet gana ramų miestą.
Galiausiai parsitrenkėme pro Bradausko sūnelio sukeltos avarijos pėdsakus (dar nežinojom, kas ten tokio) namo apie 4 val. ryto. Ir miegojome bei vartėmės lovoje iki... OMG, 2 valandos dienos!

Tai ir vadinasi - laisvė.

Gerų visiems metų. Ir mažiau, kuo mažiau idiotų keliuose ir visur kitur...

P.S. Niekaip nesuprantu, kodėl 1000 renginiuose nebuvo paaukotas nė vienas misionierius? Netvarka.
linkReply

Comments:
[User Picture]From: maliboo
2009-01-01 04:34 pm (UTC)
O tai kokia motyvacija yra, kad neatskiri pastraipu? Kazkoks loginis paaiskinimas ar tiesiog tingi?
(Reply) (Thread)
From: (Anonymous)
2009-01-01 05:38 pm (UTC)

anonyms

O kokia motyvacija lietuviškų raidžių nerašyt, ką?:D
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: maliboo
2009-01-01 05:41 pm (UTC)

Re: anonyms

uzpisa, gaunasi leciau
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: maliboo
2009-01-01 05:57 pm (UTC)

Re: anonyms

Be to, as kazkada buvau pradejes rasyti su kringeliais, bet atsiradu TIEK pataisymu ir repliku del nosiniu ir bruksniuku, kad paprasciau buvo grizt prie seno gero rasymo budo. Kaip matau, visi laimingi ir jokiu repliku dabar nesulaukiu.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: anaiptol
2009-01-02 05:11 pm (UTC)

užkerti sau kelią į tobulėjimą:P

na tai gal visi dabar jau bijo užgauti jautrią sielą;)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: maliboo
2009-01-02 05:23 pm (UTC)

Re: užkerti sau kelią į tobulėjimą:P

man poxuj ))) jei as dar pradesiu galvoti apie kazkokias nosines ir apie tai, ka kas nors apie jas galvoja, tai reiks, kad pas mane i galva pasibelde beda
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: maumaz
2009-01-01 10:11 pm (UTC)
Aš tiesiog įpratęs rašyti lietuvišku formatu - vienas enter ir iš naujos eilutės. Ljte paprastai pamirštu paspausti enter du kartus ;)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: gedas
2009-01-01 04:51 pm (UTC)
mes 4-milijoninį fejerverką stebėjom nuo anapus upės - t.y. buvom greta sporto rūmų. Irgi nusprendėm, jog - nieko ypatingo. Išskyrus tiems, žinoma, kurie per grūstis ten prasibrovė.

Bet - kas nudžiugino - mažai buvo pacukų su savais fejerverkais - matyt nesitikėjo perspjauti.
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: nostra_
2009-01-01 09:17 pm (UTC)
ziurejau per telika ir dziugavau, kad visgi nusprendziau neit prie katedros. noreciau ataskaita pamatyt, kas ir kiek gavo uz tuos 3 meleonus :)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: mishrune
2009-01-02 11:54 am (UTC)
Nemačiau anei per tv, anei gyvai, ir kažkodėl nesigailiu - Rumšiškės irgi gražiai sproginėjo. Nors smagiausia visgi buvo, kai galų gale užtilo.

P.S. - labai teisingas pastebėjimas. Bet tai dar ne vėlu, visi metai prieš akis. :)
(Reply) (Thread)
From: (Anonymous)
2009-01-02 03:09 pm (UTC)
O kokiu popieriumi pakakoje uzpakalius valetes - irgi turbut ypatingu,nes pas jus gi gyvenime taip viskas ypatinga, taip sureiskminta.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: indraja_rrt
2009-01-02 07:27 pm (UTC)
Savaime suprantama,- mes gi tiek susireikšminę, kad net pasirašome prie savo pasisakymų.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: krakadyla0
2009-01-05 08:58 am (UTC)
Blin, ir už ką maumui taip sekasi, turi tokią retenybę - asmeninį menką ir pavydų stalkerį! :( Jis gi nepiktas, jam nė nereik nagų ir ego galąstuvo!
(Reply) (Parent) (Thread)